Reštaurácia a bar Corleone sa nachádza v príjemnej lokalite v mestskej časti Devínska Nová Ves, kde Vás obslúži vždy ochotný a ústretový personál. Vybrať si môžete z bohatej ponuky kvalitných jedál a nápojov.

Podnik Corleone ponúka svojim zákazníkom aj množstvo služieb ako sú usporadúvanie firemných akcií, svadobných hostín, či rodinných osláv. Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás telefonicky na čísle 0910 27 27 11, na e-mail: info@corleonepub.sk.

V reštaurácii môžete sledovať športové prenosy ako aj iné programy. 
Je možnosť využit free WIFI a v lete Vám vysoké horúčavy spríjemní klimatizácia alebo naša terasa. Ponúkame rôzne druhy alkoholu, nealka a okrem normálneho piva, čapujeme aj čierne pivo Leffe, nefiltrovaný Staroprameň a v neposlednom rade pivo Hoegaarden, biele, kvasinkové, nefiltrované a nepasterizované pivo, ktoré svojou chuťou už okúzlilo nejedného zákazníka.
Máme široký sortiment pizze, ako napríklad Gyros Pizzu, ktorá má dve zaujímavé prísady, kuracie mäso gyros a hranolky.
Prípravu Vašej pizze môžete sledovať rovno zo svojho miesta.
Naša pizza, ako aj pizza v reštaurácii Corleone je pripravovaná na dreve, čím Vám na stôl naservírujeme pravú taliansku pizzu.
Okrem pizze však máme aj bohatý výber jedál.
V pracovné dni máme pre Vás pripravené obedové menu za 3,90 € + obal, v ktorom si môžete namiesto hlavného jedla vybrať aj pizzu.

 

Tešíme sa na Vás a prajeme Vám dobrú chuť! Vaša rodina Corleone!

 

NjU2Mjk4Z